Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky na Srí Lanku za 10 890 Kč

Z Prahy do Colomba na Srí Lanku můžete nyní letět za 10 890 Kč! Takto levné letenky pořídíte v různých termínech od dubna do června 2015. S leteckou společností Fly Dubai vzlétnete z pražského letiště Václava Havla, zastavíte se při mezipřistání v Dubaji a z Dubaje poletíte již přímo do Colomba. Na zpáteční cestě je též naplánováno jedno mezipřistání v Dubaji. Doba letu je okolo 10 hodin bez mezipřistání.

V ceně letenky je přeprava odbaveného zavazadla o maximální hmotnosti 30 kg. Na palubu si můžete vzít jedno malé příruční zavazadlo. Letiště Colombo Bandaranayake je hlavním mezinárodním letištěm na Srí Lance a nachází se 35 km severně od stejnojmenného města.  Z letiště každých 15 minut odjíždí autobus. Do centra města dojedete asi za 30 minut. Do města se dostanete také vlakovým expresem.

Srí Lanka – tento ostrovní stát láká turisty především pro krásnou přírodu a čisté moře. Zajímavou památkou je otištěné chodidlo na hoře Srí Pada (Adam´s peak). Křesťané a muslimové věří, že je to otisk chodidla Adamova, buddhisté Buddhova a hinduisté Šivova. Kromě krásných zážitků se nezapomeňte přivézt pravý cejlonský čaj.

Srí Lanka, en.wikipedia.org

Návrh letenky:

Srí Lanka


Akční letenka

Praha - Colombo

odlet 10.5./návrat 31.5.
Fly Dubai

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 10.03.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!