Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky na Srí Lanku za 10 890 Kč

Z Prahy do Colomba na Srí Lanku můžete nyní letět za 10 890 Kč! Takto levné letenky pořídíte v různých termínech od dubna do června 2015. S leteckou společností Fly Dubai vzlétnete z pražského letiště Václava Havla, zastavíte se při mezipřistání v Dubaji a z Dubaje poletíte již přímo do Colomba. Na zpáteční cestě je též naplánováno jedno mezipřistání v Dubaji. Doba letu je okolo 10 hodin bez mezipřistání.

V ceně letenky je přeprava odbaveného zavazadla o maximální hmotnosti 30 kg. Na palubu si můžete vzít jedno malé příruční zavazadlo. Letiště Colombo Bandaranayake je hlavním mezinárodním letištěm na Srí Lance a nachází se 35 km severně od stejnojmenného města.  Z letiště každých 15 minut odjíždí autobus. Do centra města dojedete asi za 30 minut. Do města se dostanete také vlakovým expresem.

Srí Lanka – tento ostrovní stát láká turisty především pro krásnou přírodu a čisté moře. Zajímavou památkou je otištěné chodidlo na hoře Srí Pada (Adam´s peak). Křesťané a muslimové věří, že je to otisk chodidla Adamova, buddhisté Buddhova a hinduisté Šivova. Kromě krásných zážitků se nezapomeňte přivézt pravý cejlonský čaj.

Srí Lanka, en.wikipedia.org

Návrh letenky:

Srí Lanka


Akční letenka

Praha - Colombo

odlet 10.5./návrat 31.5.
Fly Dubai

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 10.03.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.