Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky na trase Brno – Londýn a Eindhoven od 599 Kč

letadlo, en.wikipedia.orgNízkonákladová letecká společnost Wizzair má ve své nabídce levné letenky na trase Brno – Londýn Luton a Brno – Eindhoven za cenu od 599 Kč. Tuto cenu lze ještě snížit koupením členství, které sníží cenu letenek o 270 Kč. V ceně obou letenek je zahrnut převoz příručního malého zavazadla o max. rozměrech 42x32x25 cm. Letenky za tuhle nízkou cenu jsou k dispozici v měsících prosinec 2015 a leden až únor 2016 v určitých termínech. Letenky si můžete objednat na webových stránkách dopravce.

Poznámka k zavazadlům u Wizzair:

Příruční zavazadlo je v ceně letenky za předpokladu, že jeho velikost nepřekročí 42x32x25cm. Příruční zavazadlo se musí vejít pod sedadlo před vámi. Má-li vaše příruční zavazadlo větší rozměry než 42x32x25cm, ale je menší než 56x45x25 cm, je možné ho vzít sebou na palubu za poplatek. Zavazadlo bude umístěno do horní skříňky v případě, že jste schopni jej vložit bez cizí pomoci.

 

letenka

Výběr letenky na trase Brno – Londýn za 599 Kč v termínech prosinec, leden, únor.

 

letenka

Výběr letenky na trase Brno – Eindhoven za 599 Kč v termínech prosinec, leden, únor.

 

interiér letadla, en.wikipedia.org

Interiér letadla typu Airbus A320 letecké společnosti WizzAir.

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 28.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.