Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky na trase Praha – Soul za 12 500 Kč

Aeroflot, en.wikipedia.orgLeťte s ruskou aerolinkou Aeroflot za krásami východní Asie ještě v tomto roce. Linka Praha – jihokorejský Soul je dostupná v termínech listopad až prosinec 2015. Let je naplánován s přestupem na moskevském letišti Šeremeťjevo, kde přestoupíte na Boeing 777-300 směr Soul. Součástí ceny letenek je přeprava jednoho příručního zavazadla a jednoho podpalubního zavazadlo do max. hmotnosti 23Kg. Cílové Letiště Inčchon v se rozprostírá 48 km od centra hlavního města a nabízí komfort v podobě vymožeností jako je golfové hřiště, kasino, letištní lázně, zahrada, kluziště, muzeum korejské kultury aj. Zpáteční letenky do Soulu rezervujte na webu Pelikán.cz.

Článek o přepychovém Letišti Inčchon (ICN) v Jižní Koreji.

Mapa Google - Letiště Inčchon

Mapa - letiště

 

Nabídka hotelů na booking.com

booking.com


Vložil/a: Daniel Česák 12.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.