Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky od příštího roku na lince Praha - Paříž od 932 Kč

letadlo, en.wikipedia.orgNízkonákladová letecká společnost Easyjet nabízí na svých webových stránkách levné letenky na červen 2016 do hlavního města Francie - letiště Charles de Gaulle. Je k mání  zpáteční letenka za nízkou cenu od 2312 Kč, nebo jednosměrná letenka od 932 Kč. V ceně letenky je kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 x 45 x 25cm. Za zavazadla navíc si musíte připlatit a stejně tak je účtován příplatek 124 Kč za výběr sedadla. (Výše ceny letenky je v případě dvou a více koupených letenek). Více informací na webu Easyjet.

Majitelé karet EasyJet Plus a zákazníci, kteří si koupí sedadlo v přední části letadla s větším prostorem pro nohy easyJet Plus si můžou vzít jedno příruční zavazadlo o max. rozměrech 56 x 45 x 25 cm. Navíc máte nárok na jedno malé zavazadlo pod sedačku (kabelku/foťák/notebook), které se ale musí vejít pod sedačku před vámi.

Paříž

Výběr letenky Praha - Paříž


V případě platby za letenky prostřednictvím karet Visa, MasterCard, American Express, Diners Club UATP/Airplus, je ke konečné ceně účtován příplatek ve výši 2% z celkové kupní ceny.

 

Ubytování

 

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 29.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.