Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky od příštího roku na lince Praha - Paříž od 932 Kč

letadlo, en.wikipedia.orgNízkonákladová letecká společnost Easyjet nabízí na svých webových stránkách levné letenky na červen 2016 do hlavního města Francie - letiště Charles de Gaulle. Je k mání  zpáteční letenka za nízkou cenu od 2312 Kč, nebo jednosměrná letenka od 932 Kč. V ceně letenky je kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 x 45 x 25cm. Za zavazadla navíc si musíte připlatit a stejně tak je účtován příplatek 124 Kč za výběr sedadla. (Výše ceny letenky je v případě dvou a více koupených letenek). Více informací na webu Easyjet.

Majitelé karet EasyJet Plus a zákazníci, kteří si koupí sedadlo v přední části letadla s větším prostorem pro nohy easyJet Plus si můžou vzít jedno příruční zavazadlo o max. rozměrech 56 x 45 x 25 cm. Navíc máte nárok na jedno malé zavazadlo pod sedačku (kabelku/foťák/notebook), které se ale musí vejít pod sedačku před vámi.

Paříž

Výběr letenky Praha - Paříž


V případě platby za letenky prostřednictvím karet Visa, MasterCard, American Express, Diners Club UATP/Airplus, je ke konečné ceně účtován příplatek ve výši 2% z celkové kupní ceny.

 

Ubytování

 

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 29.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!