Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky Praha - Dubaj za 6 409 Kč

Dubaj, en.wikipedia.orgPrávě začal prodej zpátečních letenek na trase Praha - Dubaj za křesťanských 6409kč. Termíny letů od září 2015 až červenec 2016. Lety probíhají z Letiště Václava Havla s přestupem v Kyjevě - Letiště Boryspil. Cílová destinace je Dubai international Airport. Poletíte Boeingem 737 – 700 letecké společnosti Ukraine International Airline.  Informace o letence Praha – Dubaj naleznete zde.

Nabídka ubytování v Dubaji od 1000kč/noc

 

Krátká informace o Dubaji

Město Dubaj se rozprostírá na Arabském poloostrově v Perském zálivu. S 1,3 milionem obyvatel je druhým největším emirátem po Abú Dhabí (hlavní město SAE) a je hlavním střediskem emirátů.  Značná část emirátu tvoří poušť. Lidé v Dubaji mluví  převážně arabsky a anglicky.

Zákazy v Dubaji: Konzumace alkoholu na veřejnosti je zakázána stejně tak jako kouření. Dubaj je považována za tolerantní město, ale dlouhé sukně nebo kalhoty jsou v období posvátného ramadánu povinností. Zakázáno je i fotografování lidí a zvláště žen, dětí bez jejich předchozího povolení. Plivání na veřejnosti a zahazování nedopalků ve veřejných prostorách je považováno za trestný čin.

 

Dubaj, en.wikipedia.org

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!