Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky Praha - Dubaj za 6 409 Kč

Dubaj, en.wikipedia.orgPrávě začal prodej zpátečních letenek na trase Praha - Dubaj za křesťanských 6409kč. Termíny letů od září 2015 až červenec 2016. Lety probíhají z Letiště Václava Havla s přestupem v Kyjevě - Letiště Boryspil. Cílová destinace je Dubai international Airport. Poletíte Boeingem 737 – 700 letecké společnosti Ukraine International Airline.  Informace o letence Praha – Dubaj naleznete zde.

Nabídka ubytování v Dubaji od 1000kč/noc

 

Krátká informace o Dubaji

Město Dubaj se rozprostírá na Arabském poloostrově v Perském zálivu. S 1,3 milionem obyvatel je druhým největším emirátem po Abú Dhabí (hlavní město SAE) a je hlavním střediskem emirátů.  Značná část emirátu tvoří poušť. Lidé v Dubaji mluví  převážně arabsky a anglicky.

Zákazy v Dubaji: Konzumace alkoholu na veřejnosti je zakázána stejně tak jako kouření. Dubaj je považována za tolerantní město, ale dlouhé sukně nebo kalhoty jsou v období posvátného ramadánu povinností. Zakázáno je i fotografování lidí a zvláště žen, dětí bez jejich předchozího povolení. Plivání na veřejnosti a zahazování nedopalků ve veřejných prostorách je považováno za trestný čin.

 

Dubaj, en.wikipedia.org

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.