Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky z Prahy do Chicaga za 12 727 Kč

Chicago, en.wikipedia.orgSpolečnost Turkish Airlines v poslední době nabízí mnoho zajímavých letů za přijatelné ceny. Např. zpáteční letenky na trase Praha – Chicago s jedním přestupem v Istanbulu jsou k dispozici v termínech od dubna do prosince 2016 a můžete provést rezervaci na webu Královna  již za 12 727 Kč včetně všech poplatků.

Trasa letu:

Praha Letiště Václava Havla (PRG) - Istanbul  Letiště Ataturkovo (IST) - Chicago Letiště O'Hare (ORD)

Mapa města

Hotely v Chicagu na booking.com

 

Chicago, en.wikipedia.org


Chicago se nachází v americkém státě Illinois u Michiganského jezera, chlubí se velkým množstvím zelených ploch oproti ostatním americkým metropolím. Město je i námořním přístavem, velké zaoceánské lodě sem mohou připlout řekou svatého Vavřince až z Atlantiku. Navíc Chicago spojuje i vícero průplavů s Mississippi, a touto trasou se lodě doplaví do New Orleans a Mexického zálivu. Různými směry vede z města téměř třicet železničních tras, kterými vlaky rozvážejí zboží a suroviny do všech koutů severní Ameriky (mapa Ameriky).

 

Chicago, en.wikipedia.orgÚtroby Mezinárodního letiště O'Hare Chicago

 

Webkamera, www.radicestujeme.eu Webkamera z města

 

Vložil/a: Daniel Česák 06.03.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.