Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky z Prahy do Indonésie

Bali, en.wikipedia.orgPoletíte s holandskou leteckou společností KLM Royal Dutch Airlines v termínech listopad 2015 až červen 2016. Lety do Indonésie za 14 290 Kč s přestupem na letišti v Amsterdamu do exotického Bali jsou dostupné z ruzyňského letiště. Cílová destinace je Mezinárodní letiště Denpasar nacházející se na jižním konci ostrova Bali, je vzdálené 13 km od hlavního města Denpasar. Převoz zavazadel je zahrnut v ceně letenky stejně tak letištní a jiné poplatky. Letenky do Indonésie jsou v nabídce na webu Pelikán.

 

 

Výběr letenky

Výběr letenky

Výběr letenky z Prahy do Bali

Indonéský ostrov Bali se nachází mezi ostrovy Jáva na západě a Lombokem na východě osm stupňů pod rovníkem. Bali společně s několika souostroví utváří jednu z 33 indonéských provincií, hlavním největším městem je půlmilionový Denpasar nacházející se v jižním cípu ostrova. Bali patří mezi hlavní turistické cíle cestovatelů v Indonésii.

Mápa Indonésie

Mapa Indonésie


Nabídka od booking.com

booking.com

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.