Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky z Prahy do Malajsie za 12 290 Kč

Mešita - Kuala Lumpur, en.wikipedia.orgPoletíte z Letiště Václava Havla  Airbusem A320 letecké dopravní společnosti British Airways s přestupem v Londýně na Letišti Heathrow. Přeprava zavazadel je zahrnuta v ceně letenky. Po zhruba 17 hodinách letu přistanete na letišti v Kuala Lumpur ( vzdálenost letiště od centra je 44km). Zpáteční letenky do této exotické destinace jsou dostupné v termínech od září 2015 až duben 2016 a můžete si je objednat zde.

Tip na ubytování v ceně 640 kč/noc

Ve zkratce o městě

Kuala Lumpur je hlavním městem Malajsie s odhadovaným počtem obyvatel kolem 1,5 miliónu. Město bylo založeno v roce 1850 a tak neočekávejte historickou zástavbu. Kuala Lumpur je plné moderní architektury se spoustou parků k oddechu. Mezi nejzajímavější lákadla nacházející se hned za městem patří hinduistické náboženské jeskyně a  závody Formule 1 – Velká cena Malajsie.

Kuala Lumpur, en.wikipedia.org

Centrum Kuala Lumpur, Malajsia

 

 

 

 

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 02.09.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.