Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky z Prahy do Petrohradu za 6 063 Kč

Zimní palác, en.wikipedia.orgPřímý let z Prahy do Petrohradu (vzdálenost letiště 18km od centra Petrohradu) s leteckou společností Aeroflot Russia Airlines. Zpáteční letenky z Prahy do Petrohradu za 6 063 Kč (včetně všech poplatků) zahrnují přepravu  jednoho malého příručního zavazadla do 10kg (Součet tří rozměrů zavazadla musí být max. 115cm) a přepravu odbaveného zavazadla do 23kg ( Součet tří rozměrů zavazadla musí být max. 158cm). Lety probíhají od září 2015 do března 2016.

 

Informace o letence Praha – Petrohrad naleznete zde.

Nabídka ubytování v ruském Petrohradu začíná na 273kč.

O městě Petrohrad

Petrohradu (bývalý Leningrad) s pěti mil. obyvatel patří v Rusku druhá příčka podle velikosti. Zakladatelem je ruský car Petr I. Veliký. Město Petrohrad bylo svědkem historicky výrazných událostí a nabízí svým návštěvníkům významné památky 18.st. Nejzajímavější stavbou Petrohradu je Zimní palác, který nechala postavit dcera Petra Velikého Alžběta. V Paláci je 1 057 komnat s okázalou vnitřní výzdobou. Za zmínku stojí největší galerie na světě Ermitáže, která uchovává skoro tři mil. uměleckých děl z celé Evropy. V Petrohradu si nenechte ujít proslulou Jantarovou komnatu. Zdi této místnosti jsou obloženy pouze jantarem a zlatem.

Petrohrad, en.wikipedia.org

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.