Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Letenky z Prahy do Petrohradu za 6 063 Kč

Zimní palác, en.wikipedia.orgPřímý let z Prahy do Petrohradu (vzdálenost letiště 18km od centra Petrohradu) s leteckou společností Aeroflot Russia Airlines. Zpáteční letenky z Prahy do Petrohradu za 6 063 Kč (včetně všech poplatků) zahrnují přepravu  jednoho malého příručního zavazadla do 10kg (Součet tří rozměrů zavazadla musí být max. 115cm) a přepravu odbaveného zavazadla do 23kg ( Součet tří rozměrů zavazadla musí být max. 158cm). Lety probíhají od září 2015 do března 2016.

 

Informace o letence Praha – Petrohrad naleznete zde.

Nabídka ubytování v ruském Petrohradu začíná na 273kč.

O městě Petrohrad

Petrohradu (bývalý Leningrad) s pěti mil. obyvatel patří v Rusku druhá příčka podle velikosti. Zakladatelem je ruský car Petr I. Veliký. Město Petrohrad bylo svědkem historicky výrazných událostí a nabízí svým návštěvníkům významné památky 18.st. Nejzajímavější stavbou Petrohradu je Zimní palác, který nechala postavit dcera Petra Velikého Alžběta. V Paláci je 1 057 komnat s okázalou vnitřní výzdobou. Za zmínku stojí největší galerie na světě Ermitáže, která uchovává skoro tři mil. uměleckých děl z celé Evropy. V Petrohradu si nenechte ujít proslulou Jantarovou komnatu. Zdi této místnosti jsou obloženy pouze jantarem a zlatem.

Petrohrad, en.wikipedia.org

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!