Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levná letenka na lince Praha – Benátky Treviso od 599 Kč

Benátky, en.wikipedia.orgNízkonákladová letecká společnost Wizzair nabízí letenky do italských Benátek od listopadu 2015 do února 2016. Cena letenky do Benátek od 599 Kč a v případě vašeho členství u Wizzair DC máte ještě nárok na slevu 270 Kč. Podmínky pro příruční zavazadla: kabinové zavazadlo do rozměrů 42x32x25 cm můžete vzít na palubu bez placení poplatku, ale musí se vejít pod sedadlo před vámi. Letenky si můžete rezervovat na webu aerolinky Wizzair.

 

Vzdálenost do centra Benátek z letiště v Trevisu je 26 km (jízdní řád autobusové společnosti ATVO: trasa Letiště Treviso – Benátky)

 Výběr letenky

 Výběr letenky na lince Praha (‏PRG) → Benátky Treviso (‏TSF)


Web letiště v Benátkách http://www.trevisoairport.it/en/

 

Členství - Wizzair

Členství Standard je pro vás a vašeho spolucestujícího kolegu za roční cenu 899 Kč. Pokud cestujete sám, nebo s jedním spolucestujícím, je tento druh členství určen pro vás. Garantovaná min. sleva 270 Kč na každý let od 499 Kč. V případě ceny letenky pod 499 CZK sleva není garantována.

Odbavení na letišti před odletem (check-in)

Odbavení u společnosti Wizzair začíná dvě hodiny a končí čtyřicet minut před odletem podle časového harmonogramu letiště. Pokud nedokončíte odbavení před termínem, nebo se nedostavíte k odbavení a odletové bráně včas bude rezervace zrušena. Dostanete zpátky část z celkové ceny letenky po odečtení poplatku za ostatní služby a rezervaci místa.

 

V nabídce ubytování od booking.com v destinaci Benátky panuje velká obsazenost. Zajistěte si dopředu dobrou cenu hotelu dopředu, než bude obsazeno.

booking.com

 

Vložil/a: Daniel Česák 08.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.