Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levná letenka na lince Praha – Manchester za 904 Kč

Manchester, en.wikipedia.orgNízkonákladová letecká společnost Easyjet nabízí v lednovém termínu levné letenky z Prahy do Manchesteru. V ceně letenky je zahrnuta přeprava kabinového zavazadla s rozměry až 56 x 45 x 25 cm. Za příplatek 104 Kč k letence dostanete navíc: vyhrazené místo pro odbavení zavazadel, možnost výběru sedadla, přednostní nástup, více prostoru pro nohy. Letenka je k dispozici za 904 Kč při rezervaci 2 míst a zahrnuje veškeré poplatky. Cílová destinace - Letiště Manchester leží na kraji města a do centra se dostanete např. po železnici - linkou Skyway, která vás doveze za zhruba 3 libry do stanice Piccadilly. Letenky do Manchesteru objednávejte na webu Easyjet.

Vlastníci karet easyJet Plus, nebo pasažéři s letenkou do přední části letadla mají nárok na jedno kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 x 45 x 25cm. Navíc si můžou vzít malé zavazadlo, které bude umístěna pod sedadlem (např. notebook).

 

Výběr letenky

Výběr letenky na trase Praha - Manchester

 

booking.com


 

Vložil/a: Daniel Česák 05.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!