Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levná letenka na lince Praha – Manchester za 904 Kč

Manchester, en.wikipedia.orgNízkonákladová letecká společnost Easyjet nabízí v lednovém termínu levné letenky z Prahy do Manchesteru. V ceně letenky je zahrnuta přeprava kabinového zavazadla s rozměry až 56 x 45 x 25 cm. Za příplatek 104 Kč k letence dostanete navíc: vyhrazené místo pro odbavení zavazadel, možnost výběru sedadla, přednostní nástup, více prostoru pro nohy. Letenka je k dispozici za 904 Kč při rezervaci 2 míst a zahrnuje veškeré poplatky. Cílová destinace - Letiště Manchester leží na kraji města a do centra se dostanete např. po železnici - linkou Skyway, která vás doveze za zhruba 3 libry do stanice Piccadilly. Letenky do Manchesteru objednávejte na webu Easyjet.

Vlastníci karet easyJet Plus, nebo pasažéři s letenkou do přední části letadla mají nárok na jedno kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 x 45 x 25cm. Navíc si můžou vzít malé zavazadlo, které bude umístěna pod sedadlem (např. notebook).

 

Výběr letenky

Výběr letenky na trase Praha - Manchester

 

booking.com


 

Vložil/a: Daniel Česák 05.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.