Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levně letecky do Alexandrie za 600 Kč

Zaletět si na 3 dny do krásného historického města Alexandrie stojí pár set korun. Za čtyř denní pobyt včetně ubytování pro dvě osoby zaplatíte 5 188 Kč. Je třeba k ceně přičíst cestu na/z letiště. V ceně letenky je příruční zavazadlo.

Město patřilo k hlavním střediskům helénistického světa. Alexandrijské múseion s proslulou knihovnou, která uchovávala až 700 000 svazků, se stalo centrem vědeckého bádání a vzdělanosti, v němž působili významní učenci z celého antického Středomoří. O významu města vypovídá i stavba majáku na ostrově Faru naproti alexandrijskému přístavu, počítaného mezi sedm divů světa.

Více akčních letenek najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovat a vybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.

 

z Frankfurt Hahn do  Alexandroupolis - odlet 14.4./návrat 18.4.2012
Ubytování v termínu letu od 3 988 korun /4 noce/2 osoby
600 Kč (pro 1 osobu)
Ryanair (objednat)
Akční letenka

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 29.02.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.