Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky do Atén od dubna příštího roku

Atény, en.wikipedia.orgNejvětší řecká aerolinka Aegean Airlines nabízí leteckou dopravu na trase Praha – Atény za solidních 2490 Kč. Lety jsou dostupné v termínech od dubna do června 2016. V ceně 2 490 Kč je kromě letenky zahrnut i převoz jednoho příručního zavazadla.   Přímý let do Atén zabere 2,5 půl hodiny a zpáteční cesta je o 10 minut delší. Linka je obsluhována Airbusem A 320. Zpáteční letenku je možno zakoupit na tomto odkaze, nebo na webu Pelikána.  

Athénské mezinárodní letiště (ATH) nesoucí jazyk lámající jméno Eleftherios Venizelos se rozprostírá přibližně 34 km od centra Athén a nabízí pasažérům služby na vysoké úrovni. Do historického centra Athén se jednoduše dostanete athénským metrem, vlakem, autobusovou linkou, nebo můžete využít rychlé silniční spojení.

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 24.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.