Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky do hlavního města Číny

Peking, en.wikipedia.orgZpáteční letenky na trase Praha – Peking jsou k dispozici v termínu listopad až prosinec 2015 za příznivých 12 250 Kč. Let s ruskou společností Aeroflot je naplánován s přestupem na moskevském letišti. Konečná destinace letu je Letiště Peking, které se rozprostírá 33 km severovýchodně od centra hlavního města Číny. Převoz zavazadel a ostatní poplatky jsou již zahrnuty v ceně letenek. Zpáteční letenky do Číny rezervujte on - line přes web Pelikán.cz.

 

Praha (PRG) → Moskva (SVO) → Peking (PEK) a zpátky za 12 250 Kč

Peking, en.wikipedia.org

Zakázané město bylo sídlem čínských vládců od 15. st. a ne náhodou byl přístup do palácového komplexu nečlenům císařské rodiny zakázaný. Císař, konkubíny a eunuchové tu žili svůj život plný závisti, intrik a neřestí. Zakázané město neboli císařský palác v centru Pekingu vícekrát vyhořel, naposledy ve 20. letech 20. století byl pravděpodobně úmyslně podpálen eunuchy, kteří se snažili zamaskovat svoje nečisté obchody s uměleckými sbírkami. Za dobu historie Zakázaného města se zde vystřídalo 24 všemocných vládců Velké Číny.

booking.com 

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.