Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky do hlavního města Číny

Peking, en.wikipedia.orgZpáteční letenky na trase Praha – Peking jsou k dispozici v termínu listopad až prosinec 2015 za příznivých 12 250 Kč. Let s ruskou společností Aeroflot je naplánován s přestupem na moskevském letišti. Konečná destinace letu je Letiště Peking, které se rozprostírá 33 km severovýchodně od centra hlavního města Číny. Převoz zavazadel a ostatní poplatky jsou již zahrnuty v ceně letenek. Zpáteční letenky do Číny rezervujte on - line přes web Pelikán.cz.

 

Praha (PRG) → Moskva (SVO) → Peking (PEK) a zpátky za 12 250 Kč

Peking, en.wikipedia.org

Zakázané město bylo sídlem čínských vládců od 15. st. a ne náhodou byl přístup do palácového komplexu nečlenům císařské rodiny zakázaný. Císař, konkubíny a eunuchové tu žili svůj život plný závisti, intrik a neřestí. Zakázané město neboli císařský palác v centru Pekingu vícekrát vyhořel, naposledy ve 20. letech 20. století byl pravděpodobně úmyslně podpálen eunuchy, kteří se snažili zamaskovat svoje nečisté obchody s uměleckými sbírkami. Za dobu historie Zakázaného města se zde vystřídalo 24 všemocných vládců Velké Číny.

booking.com 

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!