Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky do Jižní Koreje s Finnair

Chrám, en.wikipedia.orgLetecká společnost Finnair nabízí volné místa na lince Praha – Soul v termínech prosinec 2015 až duben 2016. Zpáteční letenky do Koreje jsou v prodeji již za 12 509 Kč. Přestup je naplánován na Letišti Helsinky a cílová destinace Mezinárodní letiště Inčchon se nachází zhruba 50 km na západ od Soulu. Cena zpátečních letenek zahrnuje přepravu dvou zavazadel a veškeré letištní poplatky. Akční letenky do Jižní Koreje rezervujte na webu pelikán.cz.

Aktuální předpověď počasí v Jižní Koreji – Soulu na accuweather.com.

 

Praha (PRG)→ Helsinky (HEL) → Soul (ICN)

Soul (ICN) → Helsinky (HEL) → Praha (PRG)

Výběr letenky

 Výběr letenky na trase praha - Soul a zpět


Soul, en.wikipedia.org

Stanice metra v Hižní Korei  Stanice Yongsan  na obrázku.  Soul má komplexní síť metra, která spojuje všechny části města s okolními oblastmi. S více než 8 mil. cestujících za den patří podzemní metro systém v Soulu k největším na světě. Metro má 19 linek, které obsluhují oblasti Soul, Incheon, Gyeonggi provincii, západní provincii Gangwon a Severní Chungnam. Různé linky metra jsou provozovány společnostmi Soul Metro, Soul Metropolitan Rapid Transit Corporation, Korail aj.

 

Velký výběr ubytovacích kapacit v oblasti Jižní Korea - Soul

booking.com

 

Vložil/a: Daniel Česák 01.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.