Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky do Nairobi a zpět za 9 990 kč

Akční letenka do NairobiNeváhejte a zakupte si zbývající letenky v termínech od října 2015 až po květen 2016 do největšího afrického města v Keni. Poletíte s tureckou dopravní společností  Turkish Airlines. Let je naplánován z Prahy a s přestupem v Istanbulu bude první část letu trvat 2,5 hodiny. Následuje trasa Istanbul – Nairobi, kde po bezmála šesti hodinách letu vystoupíte na mezinárodním letišti Joma Kenyattyho, které  patří k největším ve východní  Africe a je pojmenované podle prvního keňského prezidenta. V ceně letenky je jedno podpalubní zavazadlo do hmotnosti až 46kg a jedno příruční zavazadlo. Informace o letenkách naleznete zde.

Krátká informace o městu. Keňské Nairobi patří k nejmodernějším africkým městům a se 3 miliony obyvatel i k největším. Centrum Keni zdobí rozlehlé parky a moderní kancelářské budovy, zámožné rezidenční čtvrti plné zeleně. Ve městě je také několik golfových klubů a velkých zábavních center se supermarkety. Naopak nairobský slum Kibera je plný chatrčí z vlnitého plechu. Nachází se v jižní části města a patří k těm největším na světě a má kolem milionu obyvatel. Zajímavý turistický cíl ve městě je také Národní park Nairobi, který se rozprostírá na kraji města. Nabízí poutavý pohled na divoká zvířata za obřími mrakodrapy. V Nairobi také kupodivu naleznete největší zimní stadion v Africe.

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.