Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky do Nairobi a zpět za 9 990 kč

Akční letenka do NairobiNeváhejte a zakupte si zbývající letenky v termínech od října 2015 až po květen 2016 do největšího afrického města v Keni. Poletíte s tureckou dopravní společností  Turkish Airlines. Let je naplánován z Prahy a s přestupem v Istanbulu bude první část letu trvat 2,5 hodiny. Následuje trasa Istanbul – Nairobi, kde po bezmála šesti hodinách letu vystoupíte na mezinárodním letišti Joma Kenyattyho, které  patří k největším ve východní  Africe a je pojmenované podle prvního keňského prezidenta. V ceně letenky je jedno podpalubní zavazadlo do hmotnosti až 46kg a jedno příruční zavazadlo. Informace o letenkách naleznete zde.

Krátká informace o městu. Keňské Nairobi patří k nejmodernějším africkým městům a se 3 miliony obyvatel i k největším. Centrum Keni zdobí rozlehlé parky a moderní kancelářské budovy, zámožné rezidenční čtvrti plné zeleně. Ve městě je také několik golfových klubů a velkých zábavních center se supermarkety. Naopak nairobský slum Kibera je plný chatrčí z vlnitého plechu. Nachází se v jižní části města a patří k těm největším na světě a má kolem milionu obyvatel. Zajímavý turistický cíl ve městě je také Národní park Nairobi, který se rozprostírá na kraji města. Nabízí poutavý pohled na divoká zvířata za obřími mrakodrapy. V Nairobi také kupodivu naleznete největší zimní stadion v Africe.

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!