Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky do Ženevy za 1990 Kč

Swiss Air, en.wikipedia.orgZbývající termíny od října 2015 až do března 2016 za přijatelných 1 990 Kč. Celková cena je za zpáteční letenku včetně všech poplatků do druhého největšího švýcarského města Ženevy.  Poletíte airbusem A320 se švýcarským dopravcem Swiss International Airlines. Plánovaná délka letu je 1,5 hodiny. Na palubu si můžete vzít jedno příruční zavazadlo. Informace o letence naleznete zde. 

Ve zkratce o Ženevě. Město leží na břehu  jezera a mezi alpskými horami. Z Ženevy je za bezmračného počasí vidět nejvyšší horu Alp Mont Blanc vzdálenou asi 70 km. V tomto světovém středisku hodinářského průmyslu naleznete Mezinárodní muzeum Červeného kříže, krámky s vynikající čokoládou, museum hodinek  Musée international de l’horlogerie, sídlo OSN atd.

Kde se v Ženevě ubytovat? Je komplikované hledat hotel na místě. Doporučujeme proto hotel vybrat a rezervovat ještě před odjezdem do Ženevy. Uvádíme příklady cen ubytování v Ženevě.

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.