Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky na lince Praha - Johannesburg

British Airways, en.wikipedia.orgZpáteční letenky do Jihoafrické republiky za 12 390 Kč včetně poplatků za přepravu zavazadel. Poletíte s leteckou společností British Airways do Londýna (Letiště Heathrow), kde je naplánován přestup a odlet do konečné destinace Letiště Olivera Tamba,  které se nachází ve městě Kempton Park přibližně 23 km od Johannesburgu (dopravní spojení s centrem města je možné vlakem nebo autobusem). Vybrat letenku si můžete v termínech od září 2015 až duben 2016. Informace o letence Praha – Johannesburg naleznete zde.

Široká nabídka ubytování v centru Johannesburgu od 400kč/noc.

 

Krátká Informace o hlavním městě JAR

Johannesburg je centrem Jihoafrické Republiky se 4,4 milióny obyvatel a můžete zde navštívit Jihoafrické muzeum vojenské historie - oficiálně je zde fotit zakázáno, ale personál focení toleruje pokud nepoužijete stativ a blesk, Galerii umění (Johannesburg Art Gallery), Muzeum Nelsona Mandely, nebo johannesburskou zoologickou zahradu.

město Johannesburg, en.wikipedia.org

Hlavní město JAR Johannesburg

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 05.09.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.