Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky na lince Praha - Toronto za 11 946 Kč

Toronto, en.wikipedia.orgZajistěte si v dostatečném předstihu laciné letenky do kanadského Toronta. K dispozici jsou zpáteční letenky v termínech od prosince 2015 až do června 2016. V ceně těchto letenek máte zajištěnou přepravu malého zavazadla sebou a přepravu odbaveného zavazadla do 23kg v přepravním prostoru letadla. Let je plánován s přestupem na varšavském letišti a cílová destinace je Pearsonovo mezinárodní letiště v Torontu. Bližší informace o letence do Toronta najdete zde.

Ve zkratce o Torontu

Hlavní město Kanady leží kousek od hranic s USA a je vzdálené zhruba dvě hodiny autem od Niagarských vodopádů. Počet obyvatel kanadské metropole se blíží k pěti miliónům. Větší polovina obyvatel se v Torontě nenarodila a většina z těchto imigrantů se sem přistěhovala za vyšší životní úrovní.

Toronto, en.wikipedia.org

3 tipy co navštívit v Torontu

Eaton Centre Toronto –je nejvíce navštěvovanou nákupní atrakcí v Torontu, kde je možné během nákupů si prohlížet vystavená umělecká díla.

CN Tower – Telekomunikační věž u jezera Ontario sloužící jako rozhledna pro turisty. Původní účel byl zlepšit tv signál rušený mrakodrapy. Za poplatek si můžete z výšky 533 metrů prohlídnout celé Toronto i s okolím a za bezmračné oblohy můžete vidět i Niagáry.

Toronto Railway Museum – U CN Tower se nachází muzeum vlaků. Za 5 dolarů můžete vidět vystavené restaurované lokomotivy a vlakové nádraží, svézt se půl kilometru malým vláčkem, nebo vyzkoušet simulátor lokomotivy z padesátých let 20. století.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 01.09.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.