Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky na lince Praha - Toronto za 11 946 Kč

Toronto, en.wikipedia.orgZajistěte si v dostatečném předstihu laciné letenky do kanadského Toronta. K dispozici jsou zpáteční letenky v termínech od prosince 2015 až do června 2016. V ceně těchto letenek máte zajištěnou přepravu malého zavazadla sebou a přepravu odbaveného zavazadla do 23kg v přepravním prostoru letadla. Let je plánován s přestupem na varšavském letišti a cílová destinace je Pearsonovo mezinárodní letiště v Torontu. Bližší informace o letence do Toronta najdete zde.

Ve zkratce o Torontu

Hlavní město Kanady leží kousek od hranic s USA a je vzdálené zhruba dvě hodiny autem od Niagarských vodopádů. Počet obyvatel kanadské metropole se blíží k pěti miliónům. Větší polovina obyvatel se v Torontě nenarodila a většina z těchto imigrantů se sem přistěhovala za vyšší životní úrovní.

Toronto, en.wikipedia.org

3 tipy co navštívit v Torontu

Eaton Centre Toronto –je nejvíce navštěvovanou nákupní atrakcí v Torontu, kde je možné během nákupů si prohlížet vystavená umělecká díla.

CN Tower – Telekomunikační věž u jezera Ontario sloužící jako rozhledna pro turisty. Původní účel byl zlepšit tv signál rušený mrakodrapy. Za poplatek si můžete z výšky 533 metrů prohlídnout celé Toronto i s okolím a za bezmračné oblohy můžete vidět i Niagáry.

Toronto Railway Museum – U CN Tower se nachází muzeum vlaků. Za 5 dolarů můžete vidět vystavené restaurované lokomotivy a vlakové nádraží, svézt se půl kilometru malým vláčkem, nebo vyzkoušet simulátor lokomotivy z padesátých let 20. století.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 01.09.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!