Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky na lince Praha – Istanbul za 3 031 Kč

Grand Bazaar -Istanbul, en.wikipedia.orgVyužijte zajímavé nabídky Pelikána ke koupi přímých letenek do tureckého Istanbulu. Levné zpáteční letenky od prosince 2015 do března 2016 čekají na nové majitele. Poletíte s tureckou dopravní společností Pegasus Airlines v letadlech Boeing 737-800. V ceně těchto levných letenek je již zahrnuta přeprava malého příručního zavadla a přeprava odbaveného zavazadla do 20kg. Skoro po třech hodinách letu přistanete na letišti pojmenovaném podle turecké bojové letkyni Sabize Gökcen, které se nachází téměř 50km od centra metropole. Rezervaci letenky můžete provést zde.

 

Ubytování v Istanbulu:

V Istanbulu je jednoduché nalézt ubytování na různých cenových úrovních přímo na místě, ale i přesto ještě pro orientaci o možnostech ubytování  si prohlídněte  výpis hotelů s cenami od 180 Kč.

 

Istanbul, en.wikipedia.org

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 26.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.