Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky na lince Praha - Šanghaj za 12 250 Kč

Šanghaj, en.wikipedia.orgSpolečnost Aeroflot provozuje leteckou linku Praha - Šanghaj a nabízí levné letenky v několika zbývajících termínech od listopadu do prosince 2015. Na cestě do Číny je naplánován jeden přestup na moskevském letišti. V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho kabinového a dvou podpalubních zavazadel na osobu. Letenky do Číny rezervujte zde.

 

 

Praha (PRG) → Moskva (SVO) → Šanghaj (PVG) a zpátky za 12 250 Kč

 Šanghaj, en.wikipedia.org

Velkoměsto Šanghaj s více než 25 miliony obyvatel je nejlidnatější nejen v celé Číně, ale i na světě. Rozkládá se při ústí řeky Jang-c’-ťiang.  Jinak nazývané také např. Modrá řeka, která s délkou 6,3 tis. km je nejdelší řekou na euroasijském kontinentu. Jang-c’-ťiang je třetí nejdelší řekou za Amazonkou a Nilem. Šířka koryta dosahuje až 2 km a hloubka řeky je až 30 m. Ústí do Východočínského moře u Šanghaje.

 

Denní průměrné teplotní hodnoty v Šanghaji ve (°C) od ledna do prosince


4.7

6.7

10.1

15.4

20.8

24.4

28.6

28.3

25.0

19.7

13.7

7.7


 

Šanghajský obchodní přístav je nejznámější a nejvytíženější kontejnerový přístav na světě. Zabírá plochu, na kterou by se vešlo 470 fotbalových hřišť.

Šanghaj, en.wikipedia.org Šanghaj, en.wikipedia.org  

 

Ubytování v metropoli Šanghaj přes booking.com

booking.com

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.