Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky na trase Bratislava – Berlín od 10 Euro

Ilustrační fotoPoletíte s britskou leteckou společností Ryanair z Mezinárodního letiště Bratislava do Letiště Berlín-Schönefeld, které se rozprostírá 16 km jihozápadně od centra Berlína. Letenky do Berlína za nízkou cenu 10 Euro lze koupit jen v určitých termínech. Nízkonákladový dopravce Ryanair mimo jiné nabízí ve vybraných termínech levné letenky do Atén, Paříže, Milána, Říma od 18 Euro za jednosměrnou letenku. Převoz příručního zavazadla o hmotnosti do 10 kg s max. rozměry 55 cm x 40 cm x 20 cm a k tomu ještě jednoho malého zavazadla o max. rozměrech 35 x 20 x 20 cm je zahrnut v ceně letenky. Bližší Informace o letenkách na webu dopravce  http://www.ryanair.com/sk

Oficiální stránky letiště v Berlíně http://www.berlin-airport.de/en/

Ilustrační foto

Výběr letenky na lince Bratislava - Berlín

 

Ilustrační foto

Místní veřejná doprava – doprava z letiště do centra

Vlaky S-Bahn, regionální vlaky, Airport Express a ostatní autobusové společnosti vás převezou k síti berlínské veřejné dopravy. Letištní terminál spojuje s vlakovým nádražím krytý koridor a cesta k nádraží trvá jen pět minut chůze. Informace o přepravě z letiště Schonefeld do centra Berlína najdete na webu letiště.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabídka ubytování v Berlíně od booking.com

Ubytování

Rezervaci lze zrušit, nebo změnit přes účet  Moje rezervace. Je důležité přečíst si podmínky hotelu pro zrušení rezervace před provedením změn v rezervaci. Informace o možnostech zrušení rezervace určitého pokoje naleznete ve sloupečku Podmínky hned vedle typu pokoje.

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 30.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!