Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky na trase Bratislava – Berlín od 10 Euro

Ilustrační fotoPoletíte s britskou leteckou společností Ryanair z Mezinárodního letiště Bratislava do Letiště Berlín-Schönefeld, které se rozprostírá 16 km jihozápadně od centra Berlína. Letenky do Berlína za nízkou cenu 10 Euro lze koupit jen v určitých termínech. Nízkonákladový dopravce Ryanair mimo jiné nabízí ve vybraných termínech levné letenky do Atén, Paříže, Milána, Říma od 18 Euro za jednosměrnou letenku. Převoz příručního zavazadla o hmotnosti do 10 kg s max. rozměry 55 cm x 40 cm x 20 cm a k tomu ještě jednoho malého zavazadla o max. rozměrech 35 x 20 x 20 cm je zahrnut v ceně letenky. Bližší Informace o letenkách na webu dopravce  http://www.ryanair.com/sk

Oficiální stránky letiště v Berlíně http://www.berlin-airport.de/en/

Ilustrační foto

Výběr letenky na lince Bratislava - Berlín

 

Ilustrační foto

Místní veřejná doprava – doprava z letiště do centra

Vlaky S-Bahn, regionální vlaky, Airport Express a ostatní autobusové společnosti vás převezou k síti berlínské veřejné dopravy. Letištní terminál spojuje s vlakovým nádražím krytý koridor a cesta k nádraží trvá jen pět minut chůze. Informace o přepravě z letiště Schonefeld do centra Berlína najdete na webu letiště.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabídka ubytování v Berlíně od booking.com

Ubytování

Rezervaci lze zrušit, nebo změnit přes účet  Moje rezervace. Je důležité přečíst si podmínky hotelu pro zrušení rezervace před provedením změn v rezervaci. Informace o možnostech zrušení rezervace určitého pokoje naleznete ve sloupečku Podmínky hned vedle typu pokoje.

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 30.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.