Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky na trase Praha – Řím za 2190 Kč

Letadlo splečnosti IberiaLeťte z Prahy do Říma v termínech od října 2015 do března 2016 Kč. Letenka je zpáteční  včetně přepravy zavazadel (1 kus malé příruční zavazadlo a 1 kus odbaveného zavazadla do 23kg). Jde o přímý let Airbusem A320 španělské společnosti Iberia. V letadle strávíte necelé dvě hodiny. Cílová destinace je hlavní italské Letiště Leonarda da Vinci  v Římě (vzdálenost od centra 31 km). Délka jízdy autobusem do centra je asi 70 minut.

Informace o letence Praha – Řím naleznete zde.

Nabídka ubytováni  v Římě od 350Kč

 

Nejznámější památky  Říma:

Forum Romanum - Jedná se o náměstí, které bylo centrem shromažďování lidu ve starém Římě. Konaly se zde veřejné obřady a bylo zde možné slyšet řečnické umění politiků, pohlavárů, soudní procesy a projevy známých řečníků.

Koloseum  - je přes dva tisíce let starý amfiteátr v centru města Říma, který sloužil k pořádání různých především bojových představení např. štvanic na dravou zvěř, rekonstrukce známých bitev, gladiátorské zápasy.

Fontana di Trevi - turisté do této fontány hází mince a očekávají splnění jejich přání.

Vatikán - nejmenší stát světa ve středu Říma s nejvyšším představitelem katolické církve Papežem.

Bazilika sv. Petra byla postavena za vlády císaře Konstantina I. na místě, kde byl pohřben sv. Petr.

Pantheon je nejzachovalejší chrám v Římě nalézající se ve čtvrti Pigna.

Andělský hrad je kruhová stavba v Římě, která byla postavena u břehu Tibery. Dal ji vystavět římský císař Hadrián a dnes v ní sídlí muzeum věnované historii budovy a města Říma.

Sixtínská kaple vešla ve známost díky své architektuře, která připomíná Šalamounův chrám ze Starého zákona a taky kvůli vnitřní výzdobě od známých renesančních umělců včetně Michelangela.

Piazza Venezia je náměstí v centru Říma, které leží nedaleko památníku Viktora Emanuela II.

 

Řím, en.wikipedia.org

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 24.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.