Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky a ubytování: Dubrovník

z Vídeň Schwechat do Dubrovnik Airport - odlet 6.6./přílet 16.6.
Pelikan (objednat)
2554 Kč (pro 1 osobu)
Akční letenka

 

Uvedený let je se společností Croatia Airlines. Za tuto cenu lze dnes nalézt lety z Vídně do Dubrovníku v měsících květen a červen. Dubrovník je velmi známé přístavní chorvatské město, které najdete na jihu Dalmácie. Někdy bývá označován jako "perla Jadranu". Dubrovník najdete také v seznamu UNESCO a to už od roku 1979!

Průměrné teploty v Dubrovníku v měsíci červnu se pohybují na 25 °C, ty ranní pak na 18 °C. Rekordní nejvyšší teploty ve stínu dosahují v červnu hodnoty 34 °C, nejnižší 11 °C. Průměrně v červnu zde naprší jen 48 mm, což je třetí nejnižší hodnota - méně prší už jen v červenci (26 mm) a v srpnu (38 mm). V ostatních měsících průměrně naprší přes 100 mm srážek.

Více akčních letenek najdete vždy na této adrese.

Letenky z Prahy do Dubrovníku na Kiwi.com

 

Levné ubytování v Dubrovníku

 

Vložil/a: Daniel Česák 20.04.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.