Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky z Prahy do Malajsie – Kuala Lumpur

Malajsie, en.wikipedia.orgLetecká společnost Turkish Airlines nabízí zpáteční letenky do jihovýchodní  Asie – Kuala Lumpur za cenu 12890 Kč včetně všech poplatků a přepravy zavazadel. Termíny letů linky Praha - Kuala Lumpur začínají listopadem 2015 a končí červencem 2016. Naplánovaný je přestup v Istanbulu na Mezinárodním letišti Atatürkovo.  Z pražské Ruzyně do Istanbulu poletíte Airbusem A318/321 a po přestupu v Turecku poletíte letadlem typu Airbus A330 až do cíle. Cílová destinace je letiště (Kuala Lumpur International Airport), které se nachází 57 km jižně od velkoměsta. Do centra města můžete dojet letištním autobusem, který vás zaveze na nádraží Hentian. Další možností je využití expresního vlaku, který vás doveze do stanice Sentral, kde přesednete na metro.  V ceně letenek do Malajsie je zahrnuta přeprava kabinového zavazadla a odbaveného zavazadla do hmotnosti 30kg. Letenky do hlavního města Malajsie rezervujte na tomto odkazu.

 

mapa

Mapa Google -  Kuala Lumpur

 

booking.com

 

Vložil/a: Daniel Česák 06.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.