Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levně na prodloužený víkend třeba za nákupy

RyanairBlíží se nám jaro a zaletět si levně na prodloužený víkend do evropských měst bude jistě zajímat mnohé z Vás. A není to tak složité. Levně se dá letět z Wroclawy nebo z Brna do Paříže či Milána a to za pár stovek. Co třeba na nákupy do Milána? Z letiště Bergamo se pohodlně dostanete speciálními autobusovými linkami, které přímo na letištích provozuje několik společností. Autobus vás odveze na hlavní nádraží v centru Stazione Centrale. Cena zpátečního lístku se pohybuje okolo 14 eur. Cena lístku na městskou hromadnou dopravu je jedno euro, jednodenní jízdenka stojí tři eura a dvoudenní 5,50 eur.

Luxusní moda

V Miláně má své butiky několik špičkových italských návrhářů. Jsou umístěné v oblasti zvané Quadrilatero d´oro nebo také Quadrilatero della moda – tedy ve Zlatém čtyřúhelníku či Módním čtyřúhelníku. Nachází se mezi ulicemi Via Monte Napoleone, Via San´t Andrea, Via della Spiga a Via Alessandro Manzoni. V těchto a přilehlých ulicích najdete butiky módních značek jako je Valentino, Gianni Versace, Gucci, Giorgio Armani a podobně. Ale na módní butiky a obchody narazíte na každém rohu, a to ve všech cenových relacích. Rájem všech milovníků kvalitní módy a kosmetiky je také pětipatrový obchodní dům La Rinascente na náměstí Piazza del Duomo. Za návštěvu stojí rovněž pár kroků odtud vzdálená slavná Galleria Vittorio Emanuele II či Megastore Armani na Via Manzoni 31.

Outlety

Poblíž Milána se nachází hned tři outlety: Foxtown, Serravalle a Vicolungo. Dopravit se tam můžete autobusem, který jezdí každý den. Jízdenku můžete koupit na webových stránkách www.zaniviaggi.it a dostanete navíc zákaznickou kartu s 25 % slevou na nákup.

Trhy

Každou neděli ráno se na náměstí Piazza Affari koná trh, na kterém koupíte snad všechno, na co si vzpomenete. Vánoční trh se v Miláně koná v prosinci v okolí hradu Sforzesco na Piazza Castello.

 

z Wroclaw do Paris Beauvais - odlet 14.4./návrat 17.4.2012
Ubytování v termínu letu od 5063 korun /3 noce/2 osoby
1 330 Kč (pro 1 osobu)
Ryanair (objednat)
Akční letenka

 

 

z Wroclaw do Milano - odlet 20.4./návrat 23.4.2012
672 Kč (pro 1 osobu)
Ryanair (objednat)
Akční letenka

 

 

z Brno do Eindhoven - odlet 25.5./návrat 28.5.
Ubytování v termínu letu od 4 431 korun /3 noce/2 osoby
690 Kč (pro 1 osobu)
Wizzair (objednat)
Akční letenka

 

 

 

Sacre coeur - Paříž

Sacre coeur - Paříž

Colonne di San Lorenzo - Milano

Colonne di San Lorenzo - Milano

Vložil/a: Daniel Česák 08.03.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.