Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Londýn za 998 korun z Brna!

Londýnský Tower bridge, Wikipedia.org

Nízkonákladová společnost Ryanair jistě potěší všechny cestovatele, kteří by se chtěli tuto zimu podívat do Londýna. S odletem z Brna nabízí totiž cenu jedné letenky pod pět set korun, zpáteční letenka tak stojí pouhých 998 korun! Dostupné jsou letenky zejména ke konci ledna. Do hlavního města Velké Británie to táhne množství turistů, a tak nesmíte zůstat pozadu. Čeká na vás London Eye, Piccadilly Circus, Trafalgarské náměstí, most Tower Bridge a mnoho dalšího! Letenka z brněnského letiště Tuřany má svůj cíl na londýnském letiště Stansted, což je několik kilometrů od města. Nicméně dopravní spojení je dobré, nejrychlejší by měl být vlak, který je za 40 mintu v centru Londýna.

Letenky si prohlížejte a případně objednávejte buď kliknutím na ikonku ceny níže, nebo na tomto odkazu.

 

Akční letenka

Brno - Londýn

odlet 17.1./návrat 22.1.
Ryanair

 snímek letenky, Brno-Londýn

 

Vložil/a: Daniel Česák 21.12.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.