Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Maledivy: letenky za exotikou pod 10 tisíc korun

z Londýn Gatwick Airport do Maledivy Male - odlet 22.5./přílet 6.6.
Thomsonfly (objednat)
9645 Kč (pro 1 osobu)
Akční letenka

 


V nabídce letecké společnosti Thomsonfly se objevili zajímavé "last minute" letenky do exotického Male. Odlet je z londýnského letiště Gatwick. Do Londýna se můžete vydat například z Brna - takto to může vypadat, pokud si vyberete Ryanair:

z Brno Tuřany do Londýn Stansted - odlet 21.5./přílet 7.6.
Ryanair (objednat)
2012 Kč (pro 1 osobu)
Akční letenka

 


Celkové náklady na leteckou dopravu činí 11 657 Kč na osobu. V ceně letenky z Brna do Londýna chybí případný poplatek za platbu, a v této ceně je příruční zavazadlo. Běžná, "levná", letenka na Maledivy stojí okolo 20 000 Kč.

15 nocí ve dvoulůžkovém pokoji v Male stojí zhruba okolo 17 000 Kč. Konkrétní nabídky lze najít například zde. Když sečteme náklady na letenky a ubytování, tak dvě osoby zaplatí necelých 41 000 Kč. Jde o základní náklady - není započítána přeprava v Londýně, větší zavazadla či vaše útrata apod. Tyto náklady se můžou dost podstatně lišit, bude vždy záležet na vašich nárocích. I tak jde ale o zajímavou cenu.

Varianta s odletem z Prahy

Pokud byste radši letěli o něco dráž, ale z Prahy, můžete zkusit jiný termín a jinou aerolinku - viz níže:

z Praha Ruzyně do Maledivy Male - odlet 28.9./přílet 9.10.
Pelikan (objednat)
16617 Kč (pro 1 osobu)
Akční letenka

 


Za tuto variantu zaplatí tedy dvě osoby 33 234 Kč. Za ubytování v tomto termínu cca. 15 000 korun - konkrétní nabídky naleznete zde. Základní náklady tedy činí 48 200 Kč. Vzhledem k tomu, že v této ceně by mělo být na jednoho cestujícího i větší zavazadlo (20 kg v ekonomické třídě) zdarma, může tato varianta být výhodnější - to nemluvě o transféru ze Stanstedu na Gatwick.

 

Vložil/a: Daniel Česák 05.05.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.