Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Nová linka Wizzair: Praha - Reykjavík (cena letenek od 1 339 Kč)

WizzMaďarský letecký dopravce Wizzair dnes oznámil spuštění nové linky mezi Prahou a hlavním městem Islandu - Reykjavíkem. První letadlo na této trase vzlétne 31. května 2017 a spoje budou k dispozici 2x týdně (středa, neděle) za cenu  od 1 339 Kč / 49,99 Euro (jednosměrná letenka).

 

 

Rezervace letenek na webu Wizzair

Všechny spoje budou obsluhovány letouny typu Airbus A320 se 180 místy a Airbus A321 s 230 místy

Trasa letu: Prague (PRG) - Reykjavik (KEF)

Linka bude v provozu do konce října 2017


 

Info o společnosti: Wizz Air působí na českém trhu od roku 2009 a v současnosti provozuje 10 nízkorozpočtových linek do pěti zemí ze dvou letišť v Praze a Brně. V roce 2016 společnost přepravila z ČR 476.000 cestujících. 

 

Minimální cena  1339 Kč za jednosměrnou letenku platí bez členství WDC (termíny na konci října). S členstvím WDC zaplatíte (za jeden směr) od 1069 Kč.


Zdroj: tisková zpráva Wizzair, současně  s touto zprávou aerolinka oznámila linku do stejného cíle s odletem Vratislav, cena letenek na této trase začína již od 820 Kč (zdroj)


Alternativa: Na trase Praha - Reykjavík působí dopravce ČSA s cenou od 3 176 Kč ( jednosměrný přímý let, délka cesty 3h 55m)

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 14.02.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.