Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Z Ostravy si zaletíte v lednu do Londýna za pouhých 758 korun

Londýn-Tower Bridge, Wikipedia.org

Po Brnu přichází na řadu Ostravské letiště, které nabízí extrémně levné zpáteční spojení do britského Londýna! Jen 758 korun vás bude stát zpáteční letenka s odletem 24. ledna a návratem buď 27. nebo až 29. ledna. Jedná se o letenku na londýnské letiště Stansted. Cenově velmi příznivá nabídka patří nízkonákladové společnosti Ryanair.

Za odbavené zavazadlo budete muset připlatit, nebo se vejít do 10 kilového příručního kabinového zavazadla.  Pokud vám nevyhovují právě tato data, nezoufejte. V blízkém časovém rozmezí jsou podobné ceny letenek, takže můžete volně kombinovat právě vámi zvolený den odletu a návratu. Nabídku si prohlížejte zde. Celková cena za zpáteční letenku povětšinou stejně nepřesáhne tisíc korun.  

Akční letenka

Ostrava - Londýn

odlet 24.1./návrat 27./29.1.
Ryanair

snímek letenky z Ostravy 

Vložil/a: Daniel Česák 02.01.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.