Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Odleťte relaxovat na Seychely za akčních 8 790 korun

Seychelská pláž, ilustrační obrázek. Wikipedia.cs

Akční letenky nabízí společnost Air Seychelles s odletem z Milána a příletem do Paříže. Nezvykle příznivá cena letenky na souostroví v Indickém oceánu je k dostání od prosince až do dubna. Poslední místa v letadlech neumožňují vycestovat ve větší skupině. Ale například pro romantické dovolené ve dvojici je tato akce jak stvořená. Nechte se unést jedinečnou barevnou kombinací bílého písku a tyrkysové mořské vody. Pokud budete chtít tuto letenku spojit s jinými akčními nabídkami leteckých společností, pak doporučujeme spoje Wizzair: Praha-Milán a Paříž-Wroclaw nebo Katowice. Tam lze najít velmi levnou letenku, takže by se vaše konečné účtování za dopravu nemuselo dostat přes 11 tisíc. A to rozhodně stojí za zvážení, co říkáte?

Let na Seychely doprovází mezipřistání v Abu Dhabí a přistání na největší ze seychelských ostrovů  - Mahe Island. Let trvá 16 hodin s 6 hodinovým mezipřistáním tam, a 13 hodin a 40 minut bez mezipřistání nazpátek. V ceně letenky je 30-ti kilové odbavené zavazadlo. A projistotu zopakujeme, že tato letenku stojí doopravdy jen 8 790 korun! V druhé polovině ledna 12.1. odlet a návrat 23.ledna.  

Jenom dodáme, že Seychely se těší stálému počasí s průměrnými denními teplotami mezi 24 a 30 °C a hojnému množství srážek. Nejtepleji bývá v období od března až do dubna. Zbývá už jen dodat - šťastný let!

LETENKU NA SEYCHELY OBJEDNÁVEJTE NA TOMTO ODKAZU.

 

Akční letenka

Milán - Seychely

odlet 12.1./návrat 23.1.
Air Seychelles

 

snímek letenky na Seychely

 

Vložil/a: Tereza Chaloupková 14.11.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.