Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Odleťte relaxovat na Seychely za akčních 8 790 korun

Seychelská pláž, ilustrační obrázek. Wikipedia.cs

Akční letenky nabízí společnost Air Seychelles s odletem z Milána a příletem do Paříže. Nezvykle příznivá cena letenky na souostroví v Indickém oceánu je k dostání od prosince až do dubna. Poslední místa v letadlech neumožňují vycestovat ve větší skupině. Ale například pro romantické dovolené ve dvojici je tato akce jak stvořená. Nechte se unést jedinečnou barevnou kombinací bílého písku a tyrkysové mořské vody. Pokud budete chtít tuto letenku spojit s jinými akčními nabídkami leteckých společností, pak doporučujeme spoje Wizzair: Praha-Milán a Paříž-Wroclaw nebo Katowice. Tam lze najít velmi levnou letenku, takže by se vaše konečné účtování za dopravu nemuselo dostat přes 11 tisíc. A to rozhodně stojí za zvážení, co říkáte?

Let na Seychely doprovází mezipřistání v Abu Dhabí a přistání na největší ze seychelských ostrovů  - Mahe Island. Let trvá 16 hodin s 6 hodinovým mezipřistáním tam, a 13 hodin a 40 minut bez mezipřistání nazpátek. V ceně letenky je 30-ti kilové odbavené zavazadlo. A projistotu zopakujeme, že tato letenku stojí doopravdy jen 8 790 korun! V druhé polovině ledna 12.1. odlet a návrat 23.ledna.  

Jenom dodáme, že Seychely se těší stálému počasí s průměrnými denními teplotami mezi 24 a 30 °C a hojnému množství srážek. Nejtepleji bývá v období od března až do dubna. Zbývá už jen dodat - šťastný let!

LETENKU NA SEYCHELY OBJEDNÁVEJTE NA TOMTO ODKAZU.

 

Akční letenka

Milán - Seychely

odlet 12.1./návrat 23.1.
Air Seychelles

 

snímek letenky na Seychely

 

Vložil/a: Tereza Chaloupková 14.11.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!