Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Opět akční cena letenky do Osla, tentokrát 522 korun!

Přístav Oslo, v pozadí Aker BryggeZ polských Katovic můžete letět za akční cenu 522 korun do norského hlavního města. V ceně letenky je příruční zavazadlo a jedná se o datum 30. října až 12. listopadu.  Wizzair dlouhodobě nabízí letenky za velmi nízké ceny do Norska.  Byl by hřích alespoň jednou takovou akční nabídku nevyužít, zvlášť když podzim ve skandinávských zemích bývá velmi spěšný a záhy už přichází tuhá zima. Hlavní norské město Oslo má styl. Viggelandův park v OsluI když je všude poměrně draho, vyplatí se vydat se do nákupní zóny na Karl Johanns Gate a prozkoumat slevy v místních obchodech vybraných značek. Na opačném konci této hlavní třídy v Oslu je Královský palác, kde sídlí norský král i s rodinou a který je veřejně přístupný. U břehu moře hlídá Oslofjord pevnost Akerhus, z níž je vidět na zvláštně architektonicky řešenou Národní operu, krásnou a neotřepanou moderní budovu. Veřejná doprava v Oslu funguje náramně, k dispozici je i metro.  Můžete si vypůjčit městská kola, na kterých se prohání po Oslu spousta Norů. To stojí 100 NOK na den plus 200NOK záloha. ZA projití stojí i nová supermoderní čtvrť Akker Brygge, která je nejenom stylová, ale pořádně drahá i pro samotné Nory. Dále od centra, asi 20 minut metrem se nachází centrum klasického lyžování s dominantou skokanským můstkem shlížejícím na celý Oselský záliv. Mekka běžeckého lyžování a skoků na lyžích hostí každoročně velké závody a na Holmenkollenu se sejde několik desítek tisíc norských fanoušků i samotný král. Na můstek se dá v létě za poplatek 100 NOK vyjet výtahem a prohlídnout si u toho muzeum lyžování. Nesmíte zapomenout na Viggelandův park, rozsáhlý komplex plný úžasně věrohodných soch lidských bytostí ve všech možných situacích. Parku dominuje vysoký monolit složený- jak jinak- ze samých lidských těl. můstek na Holmenkollenu

Letenku objednávejte za 522kč u dopravce Wizzair nebo s českým servisem u Pelikána za 702kč prostřednictvím tohoto odkazu.

snímek letenky

Vložil/a: Tereza Chaloupková 13.08.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.