Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Paříž-Montreal za skvělých 8690 Kč!

Air TransatKanadský letecký dopravce Air Transat vám přináší akční letenky do Kanady. Z Paříže poletíte do Montréalu již za 8690 Kč! Odlet je možný téměř celé září a na začátku října. Návrat pak 30. 9. nebo 7. 10. 2014.

Společnost Air Transat má své základny v Montréalu, Torontu a Vencouveru a ročně přepraví okolo 3,5 milionů lidí. Let do Montréalu trvá 7 hodin 40 minut a zpáteční let poletíte 8 hodin a 10 minut. Oba lety jsou přímé. 

Návrh letu:

Návrh letu

Letenky můžete objednat u Pelikána.

Samotný Montréal, nacházející se v provincii Québec, je druhým největším kanadským městem. V srdci města se tyčí hora se třemi vrcholy, po které je město pojmenováno (Mont Royal). Oficiálním jazykem je zde francouzština, neboť město bylo v minulosti francouzskou kolonií. Nicméně i s angličtinou tu pochodíte. Většina obyvatel je bilingvní a hovoří jak francouzsky, tak i anglicky. V Montréalu navštivte Staré město s přístavem, bazilikou Notre-Dame de Montréal a starou městkou radnicí. V okolí hory Mont Royal se rozkládá park, který nabízí příjemný odpočinek, například po dlouhém letu.

Centrum Montréalu

Vložil/a: Martina Zemanová 22.07.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!