Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Paříž-Montreal za skvělých 8690 Kč!

Air TransatKanadský letecký dopravce Air Transat vám přináší akční letenky do Kanady. Z Paříže poletíte do Montréalu již za 8690 Kč! Odlet je možný téměř celé září a na začátku října. Návrat pak 30. 9. nebo 7. 10. 2014.

Společnost Air Transat má své základny v Montréalu, Torontu a Vencouveru a ročně přepraví okolo 3,5 milionů lidí. Let do Montréalu trvá 7 hodin 40 minut a zpáteční let poletíte 8 hodin a 10 minut. Oba lety jsou přímé. 

Návrh letu:

Návrh letu

Letenky můžete objednat u Pelikána.

Samotný Montréal, nacházející se v provincii Québec, je druhým největším kanadským městem. V srdci města se tyčí hora se třemi vrcholy, po které je město pojmenováno (Mont Royal). Oficiálním jazykem je zde francouzština, neboť město bylo v minulosti francouzskou kolonií. Nicméně i s angličtinou tu pochodíte. Většina obyvatel je bilingvní a hovoří jak francouzsky, tak i anglicky. V Montréalu navštivte Staré město s přístavem, bazilikou Notre-Dame de Montréal a starou městkou radnicí. V okolí hory Mont Royal se rozkládá park, který nabízí příjemný odpočinek, například po dlouhém letu.

Centrum Montréalu

Vložil/a: Martina Zemanová 22.07.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.