Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Pegasus Airlines: Akce na letenky 1+1

Výběr letenkyPři zakoupení jedné letenky od turecké společnosti Pegasus, dostanete druhou zdarma! Zarezervujte si letenku nejpozději do 30. června 2016 na lety v termínech od 15. července do 18. září na webu leteckého dopravce www.flypgs.com/en, prostřednictvím mobilních stránek, nebo přes mobilní aplikaci  a získejte jednosměrný přímý vnitrostátní let v Turecku, nebo mezinárodní let z Turecka v termínu 1. října 2016 až 25. března 2017.

 

Detailní podmínky akce

Akce

Jak rezervovat

Chcete-li získat letenku zdarma, musíte provést rezervaci na flypgs.com. Jakmile budete mít první let za sebou, obdržíte do 72 hodin kód, Je třeba provést rezervaci s obdrženým kódem nejpozději deset dní před odletem. Poslední den na rezervaci je 15. březen 2017. Zadáte svůj kód, klepněte na tlačítko "Apply" a cena bude aktualizována na "0".Rezervaci zakončíte odklepnutím tlačítka ‘ Sell Free Ticket’ a pak kliknutím na ‘Buy Now’

Vložil/a: Daniel Česák 27.06.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.