Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Praha-Amsterdam za skvělých 1693 Kč!

Praha-AmsterdamNavštivte na podzim Amsterdam s EasyJet za akčních 1693 Kč za osobu. Přímým letem z Prahy se za 1h30 ocitnete na amsterdamském letišti Schiphol. A vaše prozkoumávání tohoto zajímavého místa může začít!

Za tuto skvělou cenu vám EasyJet přináší lety v říjnu. Odlet z Prahy je naplánován na 11.10. a návrat taktéž do Prahy na 25.10.2014. Pokud budete přiobjednávat místenky v letadle, popřípadě zavazadla do přepravního prostoru, připlatíte si nějakou tu korunu navíc. Za místo v letadle si EasyJet účtuje okolo 90 Kč.
 
Letenky můžete objednat zde.
 
Z letiště Schiphol můžete do města dojet jak autobusem, tak i vlakem. Autobusy a vlaky odsud odjíždějí i do dalších nizozemských měst.
Amsterdam-letiště
 
Vložil/a: Martina Zemanová 30.07.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.