Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Praha – Peking za 11 490 Kč!

LOT, cs.wikipedia.orgTato akční letenka je nyní k pořízení na webu Pelikána a přináší vám ji polský dopravce LOT. Z Prahy do Pekingu a zpět vás bude letenka stát jen 11 490 Kč! Do Pekingu poletíte přes Varšavu a délka letu bude okolo 10 hodin. Ve Varšavě absolvujete 2-3 hodinové mezipřistání. V ceně letenky je přeprava jednoho odbaveného zavazadla o maximální hmotnosti 23 kg na osobu. Na palubu si s sebou můžete vzít jedno 8 kg příruční zavazadlo se součtem celkových rozměrů, který nepřesahuje 118 cm.

Hlavní dopravní uzly tohoto polského dopravce jsou: Varšava, zde má společnost svou základnu, Krakow, Poznaň, Gdaňsk, Vratislav, Katovice a Rzezsow. V Evropě létá do více než 40 destinací, létá do Asie (kromě Pekingu také například do Tel Avivu) a do Severní Ameriky, kde létá do Toronta, Chicaga a New Yorku.


Návrh letenky:

Peking

Letenky objednávejte pod tímto odkazem:

Akční letenka

Praha - Peking

odlet 13.10./návrat 30.10.

 

Vložil/a: Martina Zemanová 04.05.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.