Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Přímá linka Praha – Soul bez přestupu!

SoulLetecká linka mezi Prahou a korejským hlavním městem Soul nabízí přímé lety v termínech od září 2015 do června 2016. Nabízí se zpáteční letenka s leteckou společností Korean Air za 20 790 Kč včetně všech poplatků a přepravy jednoho malého zavazadla sebou, přepravy jednoho odbaveného zavazadla do 23kg. Poletíte Boeingem 777-200 z Prahy do Soulu a cesta trvá okolo 10hodin. Cesta zpět trvá přibližně 12 hodin. Cílem letu je Mezinárodní letiště Inčchon, které se rozprostírá přibližně 49 km od centra Soulu. Informace o volných letenkách na trase Praha - Soul naleznete zde.

 

Pestrá nabídka ubytování v Soulu od 370Kč/noc

 

 

Informace o městě Soul

Soul je hlavní a zároveň se 14 miliony obyvatel největší město Jižní Koreje. Moderní architektura města s mrakodrapy, pěšími zóny plných lidi, dopravními zácpy - to je dnešní Soul. Podíváme – li se na historické části města tak za zmínku určitě stojí zachovalé paláce, kamenné brány, chrámy. Architektonicky zajímavé památky jsou starodávné paláce z dob království Čoson - Toksugung, Kjongbokkung, Čchangdokkung, Čchanggjongung. Budhistický chrám Jogye je nevýznamnějším v celé Koreji a najdete ho přibližně 400 metrů od metra Anguk. Konfuciánská svatyně Jongmyo je zapsána na seznamu památek UNESCO a byla zasvěcena bývalým vládcům země. Vzácné umělecké díla poukazující na bohatou historii země jsou uloženy v Národním muzeu, které se vyplatí navštívit nemluvě o vstupu zdarma.

Soul, cs.wikipedia.org 

 Královský palác Palác Kjongbok se nachází v severní části Soulu

 

 


 

 

Vložil/a: Daniel Česák 11.09.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!