Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Přímá linka Praha – Soul bez přestupu!

SoulLetecká linka mezi Prahou a korejským hlavním městem Soul nabízí přímé lety v termínech od září 2015 do června 2016. Nabízí se zpáteční letenka s leteckou společností Korean Air za 20 790 Kč včetně všech poplatků a přepravy jednoho malého zavazadla sebou, přepravy jednoho odbaveného zavazadla do 23kg. Poletíte Boeingem 777-200 z Prahy do Soulu a cesta trvá okolo 10hodin. Cesta zpět trvá přibližně 12 hodin. Cílem letu je Mezinárodní letiště Inčchon, které se rozprostírá přibližně 49 km od centra Soulu. Informace o volných letenkách na trase Praha - Soul naleznete zde.

 

Pestrá nabídka ubytování v Soulu od 370Kč/noc

 

 

Informace o městě Soul

Soul je hlavní a zároveň se 14 miliony obyvatel největší město Jižní Koreje. Moderní architektura města s mrakodrapy, pěšími zóny plných lidi, dopravními zácpy - to je dnešní Soul. Podíváme – li se na historické části města tak za zmínku určitě stojí zachovalé paláce, kamenné brány, chrámy. Architektonicky zajímavé památky jsou starodávné paláce z dob království Čoson - Toksugung, Kjongbokkung, Čchangdokkung, Čchanggjongung. Budhistický chrám Jogye je nevýznamnějším v celé Koreji a najdete ho přibližně 400 metrů od metra Anguk. Konfuciánská svatyně Jongmyo je zapsána na seznamu památek UNESCO a byla zasvěcena bývalým vládcům země. Vzácné umělecké díla poukazující na bohatou historii země jsou uloženy v Národním muzeu, které se vyplatí navštívit nemluvě o vstupu zdarma.

Soul, cs.wikipedia.org 

 Královský palác Palác Kjongbok se nachází v severní části Soulu

 

 


 

 

Vložil/a: Daniel Česák 11.09.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.