Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Přímé lety z Prahy do Dubaje za 6775 Kč

Dubaj, en.wikipedia.orgV termínech od listopadu do prosince 2015 nabízí český letecký dopravce Smartwings zpáteční letenky z Prahy do Dubaje za solidní cenu 6 775 Kč včetně všech poplatků. Délka letu do Dubaje je 6 hodin a zpáteční let je o 50 minut delší. Poletíte z Letiště Václava Havla - teminál č. 1 letadlem typu Boeing 737-800. V ceně letenky do Dubaje je zahrnut převoz kabinového zavazadla do hmotnosti 5kg a odbaveného zavazadla do max. hmotnosti 15 kg. Za každý kilogram navíc odbaveného zavazadla je účtována přirážka 160 Kč. Letenky si můžete objednat na webu dopravce.

Časový rozdíl mezi Prahou a Dubaji jsou dvě hodiny v období letního času. V období zimního času jsou to tři hodiny. V Dubaji si tak posuňte hodinky o tři hodiny dopředu.

Počasí v Dubaji

V listopadu se teploty v Dubaji pochybují v intervalu 20 – 30 °C a v prosinci v intervalu  16 – 26 °C.

Průměná relativní vlhkost v Dubaji v (%) od ledna do prosince


64

65

64

56

53

57

56

56

59

59

60

63

 

 

Ubytování Dubaj

 

 

 

 

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 28.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.