Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Prosincová akční letenka do Paříže stojí 885 korun. Odlet z Polska

Eiffelova věž v Paříži, Wikipedia.org

Paříž je klasika, ať už je léto nebo zima. Vy si můžete zaletět do Paříže už v prosinci za pouhých 885 korun! Kombinací dvou nízkonákladových dopravců Wizzair a Ryanair se dostanete z polské Wroclawy v pondělí 1. prosince navečer na pařížské letiště Beauvais, z kterého se o pouhé dva dny zpátky dostanete zase navečer zpět do Wroclawy. Návrat je tedy ve středu 3. prosince. Mezinárodní letiště Beauvais se nachází 80 km od centra Paříže a vy můžete využít autobusu, který vás za 1 hodinu 15 minut sveze za 15 euro na osobu na zastávku PARIS – Porte Maillot. Poté už můžete pokračovat libovolnou linkou pařížského metra.

Do svého itineráře nezapomeňte v tomto světoznámém městě lásky zahrnout Musée du LouvreMusée d´Orsay. Projděte si uměleckou čvrť Montmartre a navštivte zde na město dohlížející baziliku Sacré Coeur.  A pokud vám ještě zbyde čas (a peníze) samozřejmě neopomeňte slavnou ikonu města - Eiffelovu věž. Ale neodepírejte ani vašim chuťovým buňkám, jen ať vyzkoušejí francouzské víno, bagety, sýry a croissanty v nespočetných pařížských kavárničkách a restauracích.

Letenku tam objednávejte prostřednictvím dopravce WizzAir. Letenku nazpátek objednávejte prostřednictvím webových stránek společnosti Ryanair. Celková cena 885 korun.

Paříž

 

Snímek letenky Wroclaw-Paris

 

 

 

Vložil/a: Tereza Chaloupková 25.09.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!