Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Prosincová akční letenka do Paříže stojí 885 korun. Odlet z Polska

Eiffelova věž v Paříži, Wikipedia.org

Paříž je klasika, ať už je léto nebo zima. Vy si můžete zaletět do Paříže už v prosinci za pouhých 885 korun! Kombinací dvou nízkonákladových dopravců Wizzair a Ryanair se dostanete z polské Wroclawy v pondělí 1. prosince navečer na pařížské letiště Beauvais, z kterého se o pouhé dva dny zpátky dostanete zase navečer zpět do Wroclawy. Návrat je tedy ve středu 3. prosince. Mezinárodní letiště Beauvais se nachází 80 km od centra Paříže a vy můžete využít autobusu, který vás za 1 hodinu 15 minut sveze za 15 euro na osobu na zastávku PARIS – Porte Maillot. Poté už můžete pokračovat libovolnou linkou pařížského metra.

Do svého itineráře nezapomeňte v tomto světoznámém městě lásky zahrnout Musée du LouvreMusée d´Orsay. Projděte si uměleckou čvrť Montmartre a navštivte zde na město dohlížející baziliku Sacré Coeur.  A pokud vám ještě zbyde čas (a peníze) samozřejmě neopomeňte slavnou ikonu města - Eiffelovu věž. Ale neodepírejte ani vašim chuťovým buňkám, jen ať vyzkoušejí francouzské víno, bagety, sýry a croissanty v nespočetných pařížských kavárničkách a restauracích.

Letenku tam objednávejte prostřednictvím dopravce WizzAir. Letenku nazpátek objednávejte prostřednictvím webových stránek společnosti Ryanair. Celková cena 885 korun.

Paříž

 

Snímek letenky Wroclaw-Paris

 

 

 

Vložil/a: Tereza Chaloupková 25.09.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.