Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Ryanair: nové slevy a poplatky

RyanairLetecký dopravce Ryanair zveřejnil svou další „sale“ a tentokrát ceny začínají na 7 €/170 Kč.  Tato sleva je platná na lety v měsíci květnu. Akce je platná do nejbližšího pondělí.  Ovšem v nabídce Ryanairu jsme nalezli i nižší nabídky a to od 6 € i v měsíci červnu. Například pokud se vydáte z Bratislavy do Milana 31. května, a budete se vracet  6. června , tak zaplatíte za osobu 18 €, tedy 441 korun.

Ryanair si pro své zákazníky připravil i nemilou zprávu a to, že zavádí nový poplatek 2 €. Tento poplatek by měl pokrýt případné kompenzace zákazníků, kteří by nebyli vpuštěni do letadla, či by byl jejich let zrušen nebo výrazně opožděn. Více informací Ryanair podává zde.

Vložil/a: Daniel Česák 02.04.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.