Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

S WizzAir do Paříže již za akčních 746 Kč!

Eiffelova věž, Wikipedia.orgChystáte se na krátkou návštěvu Paříže? Pak je tato akční nabídka ušitá přímo pro vás na míru. Leťte s WizzAir z polských Katovic již za 746 Kč. Odlet je naplánován na 14. 10. a návrat 16. 10.. Za 2 hodiny už budete v Paříži, kde strávíte celý jeden den.

 

V této metropoli světového významu navštěvujte historická místa, velkolepé výstavy a muzea (Musée du Louvre, Musée d´Orsay). Svezte se na kolotoči na Montmartru, navštivte zde i krásnou baziliku Sacré Coeur a samozřejmě neopomeňte slavnou ikonu města - Eiffelovu věž. Ochutnávejte víno, bagety, sýry a užívejte si krásný den v tomto městě lásky.

 

Více akčních letenek najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovat a vybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.

Akční letenka

Katovice- Paříž

odlet 14.10./návrat 16.10.
Wizzair

 

Paris

 

Vložil/a: Daniel Česák 29.08.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!