Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

S WizzAir do Paříže již za akčních 746 Kč!

Eiffelova věž, Wikipedia.orgChystáte se na krátkou návštěvu Paříže? Pak je tato akční nabídka ušitá přímo pro vás na míru. Leťte s WizzAir z polských Katovic již za 746 Kč. Odlet je naplánován na 14. 10. a návrat 16. 10.. Za 2 hodiny už budete v Paříži, kde strávíte celý jeden den.

 

V této metropoli světového významu navštěvujte historická místa, velkolepé výstavy a muzea (Musée du Louvre, Musée d´Orsay). Svezte se na kolotoči na Montmartru, navštivte zde i krásnou baziliku Sacré Coeur a samozřejmě neopomeňte slavnou ikonu města - Eiffelovu věž. Ochutnávejte víno, bagety, sýry a užívejte si krásný den v tomto městě lásky.

 

Více akčních letenek najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovat a vybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.

Akční letenka

Katovice- Paříž

odlet 14.10./návrat 16.10.
Wizzair

 

Paris

 

Vložil/a: Daniel Česák 29.08.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.