Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Španělské slunné Alicante již za 2983 Kč!

AlicanteNavštivte jihovýchodní pobřeží Španělska a jedno z nejrychleji se rozvíjejících španělských měst- Alicante již za 2983 Kč. Nízkonákladová společnost Ryanair nabízí výhodné letenky z mezinárodního letiště v Katovicích.

 

 

Letenka do Alicante je pro vás připravená na přelomu září a října, takže si ve Španělsku jistě ještě užijete slunného počasí. Přibližně za 3 hodiny už budete na pobřeží Středozemního moře. Se společností Ryanair lze létat opravdu levně, ale musíte počítat, že v ceně letenky je pouze jedno kabinové zavazadlo na osobu a nesmí převýšit hmotnost 10 kg. Pokud bude těžší nebo pokud plánujete větší zavazadlo, je možné si jeho přepravu k letence přiobjednat.

Letenky můžete objednat zde.

Vložil/a: Martina Zemanová 16.07.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.