Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Superlevné letenky do Jižní Ameriky! Zpáteční letenka do Brazílie a Argentiny za 10 413 korun!

Sao Paulo, Brazílie. Wikipedia.org

Byl pro vás vždy největší snem procestovat Jižní Ameriku? Máte možnost! Kombinací letů společnosti Iberia můžete do brazilského Sao Paula odletět přímo z Prahy. Ovšem takto levná letenka od vás bude vyžadovat trochu cestování. Odlet nazpátek je totiž z Argentinského Buenos Aires. A přistání za celkovou cenu opravdu jen 10 413 korun v Madridu. Jedná se o velmi blízký termín. Odlet 23. listopadu a návrat 4. prosince. Při cestě tam můžete mít dokonce dvě 23 kilová odbavená zavazadla v ceně, ale budete tam muset jedno nechat, poněvadž na zpáteční cestě je odbavené zavazadlo do třiadvaceti kil jen jedno.

Kdyby se vám nezamlouvalo Sao Paulo jako 7. největší metropole na světě, a chtěli jste spíše do Ria de Janeira, není problém. Společnosti Iberia proklouzlo více posledních levných letenek. Může být ale problém s dopravou do odletové zpáteční destinace. V kombinaci s Rio de Janeirem jsou totiž odlety z Panamy nebo z Bogoty, hlavního města Kolumbie. Celou nabídku si můžete prohlédnout zde. 

Letenku do Sao Paula objednáte kliknutím na ikonku ceny níže.

 

Akční letenka

Praha – Sao Paulo/ Buenos Aires – Madrid

odlet 23.11./návrat 4.12.
Iberia

 snímek letenky do Brazilie

Vložil/a: Tereza Chaloupková 11.11.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.