Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Tanzanie tam a zpět za 11 666 kč

Tanzanie , mapaLet do hlavního města Tanzanie  Dar es Salaam  je příležitostí  navštívit  i ostrov Zanzibar,  kde se narodil zpěvák skupiny Queen Freddie Mercury. S Turkish Airlines poletíte  z  Prahy a s přestupem  v Turecku  přičemž délka  letu trvá přibližně  3h do Turecka  a  7,5h trasa Turecko - Tanzanie.  Letenka je tedy  zpáteční  za cenu 11 666 Kč. Dar es Salaam je kosmopolitní, moderní,  kulturní  město,  které  žije rozmanitým nočním životem s příležitostí večerní návštěvy mnoha barů. Přes den si zde určitě nenechte ujít tradiční rybí trh. Mořské plody se zde prodávají  buď po kusech  nebo také ve větším množství.  Největší  úlovky  jsou zde dokonce draženy. Tanzanie patří  dle HDP mezi chudé  země. Ekonomika je většinou založena na zemědělství.  Vyváží se bavlna, ořechy,  káva  a koření,  které se pěstuje hlavně na ostrově Zanzibar. Mezi hlavní místní lákadla  bezesporu patří  Safari . V  Tanzanii najdete přístupné rezervace s opravdu velkým množstvím divoké zvěře.  Je zde více rezervací  ve kterých má safari výbornou úroveň jako například  Mikuni, nebo největší  safari  rezervace  Selous  nalézající se poblíž Dar Es Salaamu.  Souostroví  Zanzibar ležící na východ Tanzanie vzdálené jen 35 km od města  Dar es Salaam  patří k nejzajímavějším destinacím  Afriky.  Na ostrově  Zanzibar můžete  v poklidu relaxovat na dlouhých plážích, objevovat  podmořský svět,  nebo se jen  procházet  uličkami Stone Townu  plného  krámků a tržnic. Na  konec  za zmínku  ještě  stojí upozornit na nejvyšší  horu Tanzanie Kilimandžáro 5 895 m.n.m.   Info o  letenkách naleznete zde.

 

Vložil/a: Daniel Česák 13.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.