Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Vídeň - Entebbe, Uganda za 13 790 korun českých

Turkish Airlines dopraví zájemce z Vídně do ugandského města Entebbe za lákavých 13 790 kč. Letět můžete v termínech leden až červen 2021 a tarif zahrnuje i převoz odbaveného zavazadla v ceně.

 

 

 

 

Rezervace letenek

Trasa: Vídeň (VIE) - Entebbe (EBB) a zpět

Termíny: leden až červen 2021

 

 

Příklad rezervace letu

 

     
  Něco málo informací o cílové lokaci. Entebbe leží na pobřeží Viktoriina jezera, ve Východní Africe. Lokalita vešla ve známost díky filmovému zpracování únosu letada společnosti AirFrance a zajetí izraelských rukojmí - Operace Entebbe (anglicky: Operation Thunderbolt). 102 ze 106 pasažérů letu bylo při záchranné akci osvobozeno.  
     

 


 

   
  Čtěte také:
 

Maximální rychlost letadel Airbus a Boeing

   

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 13.12.2020


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.