Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Vydejte se do New Yorku jen za 8400kč!

New York, en.wikipedia.orgS leteckou společností  British Airways můžete navštívit  New York za lákavou cenu  8400 Kč! Let z Prahy  je plánován s přestupem v Londýně a celková délka letu je 10,5 hodiny. Zpáteční cesta Chicago – Berlin. Povolená hmotnost odbavených zavazadel je 23kg.

Jste-li příznivci sportu neváhejte a zarezervujte si letenky na blížící se US Open. Nebo byste si rádi prohlédli některou ze známých ikon města mezi něž určitě patří Socha Svobody, Times square, Central  park a mnoho dalších.

Trocha pohledu na geografii a historii města neuškodí

Město bylo založeno Nizozemci v roce 1625 a Leží na východním pobřeží země při ústí řeky Hudson.  N. Y.  patří mezi nejlidnatější města Spojených států a  metropolitní  část města  se skládá ze čtyř  čtvrtí. Brooklyn, kde vedle pláží také naleznete celou řadu hip hop klubů, Manhattan, známý  architekturou mrakodrapů,  se vlivem nedostatku pozemků  stal městskou částí proslulou siluetami vysokých budov, Queens obývaný přistěhovalci z Asie a nechvalně  proslulý  Bronx v severní části města.   Bližší informace o letence naleznete zde.

New York-panorama, cs.wikipedia.org

Vložil/a: Daniel Česák 06.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.