Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Z Prahy do Manchestru za 1716 korun

Fotbalový stadion, Etihad Stadium v Manchestru

Už tento leden můžete vyrazit třeba na anglickou fotbalovou Premiere League do Manchestru přímo z Prahy. Za akční cenu 1716 korun vás sveze společnost EasyJet. Odlet v pátek 23. ledna a přílet zpátky do Prahy ve středu 28. ledna. Stihnete tak nedělní zápas. A je jedno jestli si vyrazíte na Manchester United nebo na Manchester City. Radnice, Manchester. Zdroj: cs.wikipedia.orgPůlmilionové významné město na severozápadě Anglie poutá na největší čínskou čtvrť v Británii a druhou největší v Evropě. Mimoto samozřejmě na řadu architektonických památek jako například Manchesterská radnice, či Manchesterská katedrála. Manchester se pyšní i skvělými divadly, a tak pokud nemáte chuť trávit všechny dny těšením se na fotbal, můžete vyrazit do jedné z místních skvělých společností, nebo na nákupy v Manchester Arndale Centre nebo v Trafford Centre. Jistě vás potěší i informace, že vlakové expres spojení do Londýna trvá pouze 2 hodiny a 15 minut a tak můžete tato dvě anglická velkoměsta propojit.

Letenku objednávejte prostřednictvím letecké společnosti EasyJet zde. V ceně letenky je kabinové zavazadlo.

 

Praha-Manchester 1716 Kč

Odlet 23.1 a přílet 28.1.2015

snímek letenky

 

 

 

Vložil/a: Tereza Chaloupková 19.09.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.