Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Zpáteční letenka do Kolumbie za 18 490 Kč

KLM airlines, en.wikipedia.orgVydejte se na výlet s holandskou leteckou společností KLM Royal Dutch Airlines do kolumbijského města Santiago de Cali v termínech od září 2015 do dubna 2016. Letí se z letiště Praha (Ruzyně) a s přestupem v Amsterdamu (Letiště Schiphol vzdálené 17 km od centra Amsterdamu). Cílová destinace je kolumbijské letiště (Alfonso Bonilla Aragón International Airport). Přeprava zavazadel je zahrnuta v ceně letenky a zahrnuje jedno příruční zavazadlo sebou plus jedno zavazadlo do zavazadlového prostoru o max. hmotnosti 23kg. Informace o leteckém spoji naleznete zde.

 

 Z historie kolumbijského Santiaga de Cali

Santiago de Cali je třetí nejobydlenější město v zemi čítající dva a půl milionu obyvatel. Naleznete jej v západní části Kolumbie přibližně 100 km od pobřeží Tichého oceánu. Město bylo založeno v roce 1536 a nachází se v pohoří Farallones de Cali 1000 m.n.m. Zdejší lokalita se rozvíjela především v souvislosti s výsadbou cukrové třtiny, ale do podvědomí se dostala až zejména díky salse, která sem dorazila ze své domoviny na Kubě. V městě panuje velká kriminalita a je považováno také za centrum obchodu s kokainem. V historickém centru Cali se nachází kostely sv. Františka a Ermita. V okolí města stojí za návštěvu také některý z mnoha starých rančů.

Kolumbie - město Cali, en.wikipedia.org

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 20.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!