Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Zpáteční letenka do Kolumbie za 18 490 Kč

KLM airlines, en.wikipedia.orgVydejte se na výlet s holandskou leteckou společností KLM Royal Dutch Airlines do kolumbijského města Santiago de Cali v termínech od září 2015 do dubna 2016. Letí se z letiště Praha (Ruzyně) a s přestupem v Amsterdamu (Letiště Schiphol vzdálené 17 km od centra Amsterdamu). Cílová destinace je kolumbijské letiště (Alfonso Bonilla Aragón International Airport). Přeprava zavazadel je zahrnuta v ceně letenky a zahrnuje jedno příruční zavazadlo sebou plus jedno zavazadlo do zavazadlového prostoru o max. hmotnosti 23kg. Informace o leteckém spoji naleznete zde.

 

 Z historie kolumbijského Santiaga de Cali

Santiago de Cali je třetí nejobydlenější město v zemi čítající dva a půl milionu obyvatel. Naleznete jej v západní části Kolumbie přibližně 100 km od pobřeží Tichého oceánu. Město bylo založeno v roce 1536 a nachází se v pohoří Farallones de Cali 1000 m.n.m. Zdejší lokalita se rozvíjela především v souvislosti s výsadbou cukrové třtiny, ale do podvědomí se dostala až zejména díky salse, která sem dorazila ze své domoviny na Kubě. V městě panuje velká kriminalita a je považováno také za centrum obchodu s kokainem. V historickém centru Cali se nachází kostely sv. Františka a Ermita. V okolí města stojí za návštěvu také některý z mnoha starých rančů.

Kolumbie - město Cali, en.wikipedia.org

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 20.08.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.