Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Zpáteční letenka z Prahy do hlavního města Itálie za 2190 Kč

KoloseumObjednejte si letenky do Itálie v termínech od listopadu 2015 až do července 2016 za pěkných 2190 Kč. Délka letu z Prahy do Říma nebude trvat déle než 2 hodiny a poletíte se španělskou aerolinkou Iberia v letadle typu Airbus A320. V Římě přistanete na letišti Leonarda da Vinci, které je vzdálené zhruba 30 Km od centra města. Do centra se můžete dostat autobusem za 4 € a doba jízdy je asi 68 minut. Dáte-li přednost vlaku tak si musíte připlatit a dostanete se do centra města za půl hodiny. V ceně letenek do Říma je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadlo a jednoho zavazadla v nákladovém prostoru letadla do max. hmotnosti 23 kg. Zpáteční letenky do Říma si můžete objednat na webu Pelikána, nebo na tomhle odkazu.

 

Nabídka ubytování v Římě od booking.com


Vatikán

Vatikán - náměstí


Zajímavá památka v Římě:

Fontana di Trevi je největší a nejnavštěvovanější římskou fontánou s výškou 26m a šířkou 20m. Stavba barokní fontány trvala 30 let (1732 - 1762) a hlavním stavebním materiálem byl mramor. Ve středu fontány stojí na mušli bůh moří, oceánů, a všech vod Neptun. Fontána di Trevi se stala ještě víc známá díky scéně u fontány ze známého filmu Sladký život od italského režiséra Federica Felliniho. Turisté nahází do fontány každý den přibližně 3300 eur.

Fontána v Římě

Fontána di Trevi postavená podle návrhu Nicoli Salviho

 

Koloseum

Římské koloseum

 

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 14.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.