Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Zpáteční letenka z Prahy do hlavního města Itálie za 2190 Kč

KoloseumObjednejte si letenky do Itálie v termínech od listopadu 2015 až do července 2016 za pěkných 2190 Kč. Délka letu z Prahy do Říma nebude trvat déle než 2 hodiny a poletíte se španělskou aerolinkou Iberia v letadle typu Airbus A320. V Římě přistanete na letišti Leonarda da Vinci, které je vzdálené zhruba 30 Km od centra města. Do centra se můžete dostat autobusem za 4 € a doba jízdy je asi 68 minut. Dáte-li přednost vlaku tak si musíte připlatit a dostanete se do centra města za půl hodiny. V ceně letenek do Říma je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadlo a jednoho zavazadla v nákladovém prostoru letadla do max. hmotnosti 23 kg. Zpáteční letenky do Říma si můžete objednat na webu Pelikána, nebo na tomhle odkazu.

 

Nabídka ubytování v Římě od booking.com


Vatikán

Vatikán - náměstí


Zajímavá památka v Římě:

Fontana di Trevi je největší a nejnavštěvovanější římskou fontánou s výškou 26m a šířkou 20m. Stavba barokní fontány trvala 30 let (1732 - 1762) a hlavním stavebním materiálem byl mramor. Ve středu fontány stojí na mušli bůh moří, oceánů, a všech vod Neptun. Fontána di Trevi se stala ještě víc známá díky scéně u fontány ze známého filmu Sladký život od italského režiséra Federica Felliniho. Turisté nahází do fontány každý den přibližně 3300 eur.

Fontána v Římě

Fontána di Trevi postavená podle návrhu Nicoli Salviho

 

Koloseum

Římské koloseum

 

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 14.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!