Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Zpáteční letenky do hlavního města Japonska - Tokia

Tokio, en.wikipedia.orgVydejte se v termínech od listopadu 2015 až červenec 2016 s leteckou společností Turkish Airlines do země vycházejícího slunce. Zpáteční letenky na trase Praha – Tokio s přestupem v Istanbulu nabízí na svém webu prodejce Pelikán za 12 390 Kč. V ceně letenky do Tokia je zahrnuta přeprava jednoho odbaveného (do 30 kg) a jednoho příručního menšího zavazadla. Z Prahy do Istanbulu poletíte letadlem typu Airbus A318/321 a po přestupu v Istanbulu zbytek cesty do Tokia vyzkoušíte Airbus A330. Přistání v cílové destinaci je plánované na Mezinárodním letišti Narita, které je vzdálené zhruba 65 km východně od centra Tokia. Letenky rezervujte na webu Pelikán.cz.

Oficiální web Letiště Narita – Tokio 

 

 

Nabídka hotelů v Tokiu  – využijte akci booking.com až na 50 % slevu na příští výběr ubytování při registraci.

booking.com

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 09.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.